SONAX Ceramic Coating CC36

Dlhodobá sklovitá ochrana až na 12 mesiacov s mimoriadnou odolnosťou proti UV žiareniu, chemickým látkám a agresívnym vplyvom okolitého prostredia, ako je napr. posypová soľ, dech a priemyselné znečistenia.
Dostupnost: 24h.gif
Cena: 99,00 €
Cena bez DPH: 82,50 €
Popis

SONAX Ceramic Coating CC36 
Balenie: 1 sada

Dlhodobá sklovitá ochrana až na 12 mesiacov s mimoriadnou odolnosťou proti UV žiareniu, chemickým látkám a agresívnym vplyvom okolitého prostredia, ako je napr. posypová soľ, dech a priemyselné znečistenia.

Vytvára lesklú hladkú, kompaktnú a voduodpudivú vrstvu, ktorá má dlhodobý účinok. Zaručuje hlboký lesk, zdôrazňuje farbu laku a zaisťuje jednoduchšiu následnú údržbu vďaka efektu „Easy-to-Clean“. Predlžuje životnosť povrchu laku a tým prispieva k zachovaniu hodnoty vozidla. Vysoko aktívna ochrana karosérie prostredníctvom CC36 vytvára extrémne odolný, ale pružný povrch laku.

Obj. č. 236941 

 

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

  

Po dôkladnom umytí vozidla vyleštite povrch laku tak, aby na ňom nezostali škrabance

a hologrami a dosiahli ste vysoký lesk.

   

 

Povrch musí byť pred aplikáciou celkom čistý. Súčasťou balenia je výrobok SONAX ProfiLine Príprava laku (SONAX ProfiLine Prepare) - tento sprej postupne aplikujte na jednotlivé plochy, ktoré majú byť ošetrené a okamžite zotrite jemnou SONAX Utierkou z mikrovlákna (obj. č. 450 700) .

 

Teraz aplikujte SONAX ProfiLine Základnú politúru (SONAX ProfiLine BaseCoat) v tenkej vrstve pomocou priloženej aplikačnej hubky 1 (biela strana). K nanášaniu možno použiť i priloženú utierku z mikrovlákna. Nanášajte krúživými pohybmi po malých častiach (štvrť kapoty alebo 0,5 m2).

Po krátkom zaschnutí (30 sekúnd až max 1 min ) zotrite čistou SONAX Utierkou z mikrovlákna (obj. č. 450 700). SONAX Utierka z mikrovlákna (obj. č. 450 700) nie je súčasťou balenia a je treba ju dokúpiť. Týmto spôsobom pokračujte ďalej, potom nechajte minimálne hodinu vytvrdnúť. Behom tvrdnutia sa plochy nedotýkajte, zamedzte kontaktu s vodou a nevystavujte pôsobeniu povetrnostných vplyvov.

 Po vytvrdnutí naneste SONAX ProfiLine Polituru (SONAX ProfiLine GlossCoat) - produkt nastriekajte

na priloženú aplikačnú hubku 2 (na bielu stranu) a rovnomerne nanášajte na ošetrovaný povrch. Nanášať môžete i vo väčších plochách (napr. celá kapota) a následne šetrne zotrite čistou SONAX Utierkou z mikrovlákna (obj. č. 450 700).
Dôležité upozornenia:

·         nepoužívajte na horúce povrchy
·         aplikujte za dobrého osvetlenia
·         behem prvnej hodiny aplikácie SONAX Základnej politúry (SONAX ProfiLine BaseCoat) je možné produkt rozpustiť a odstrániť, opraviť nedostatky a produkt opäť aplikovať
·         ošetřené vozidlo nemyjte nejméně tři dny, zejména pozor na alkalické čistící koncentráty, např. odstraňovače hmyzu 
·         vozidlo neleštite
·         Základná doba ochrany je až 12 mesiacov

 

www.autokozmetika-sonax.sk

Stanislav Koiš AUTO KOIŠ
Trenčianska cesta 62
957 01 Bánovce nad Bebravou

Tel: +421 38 7603 504
E-mail: sonax@autokois.com

Otváracia doba: 8:00 - 16:30 (výdaj tovaru - osobný odber)

TOPlist